.

.

Capputine Нови Пристигнување Африканска Жена Чевлите И Чантата Поставува италијански Стил Појавување на Чевлите И Чантата Сет Со Rhinetson Превозот на курирската служба DHL

Capputine Нови Пристигнување Африканска Жена Чевлите И Чантата Поставува италијански Стил Појавување на Чевлите И Чантата Сет Со Rhinetson Превозот на курирската служба DHL

DEN 2868.00
DEN 3984.00
-28 %
Од стока


Ве Молиме Обрнете Повеќе Внимание :
Производи вклучуваат : Чевли + Чанта : 1 Set
Материјал : СТП+Кристал+Гума
Високи Потпетици : 7.5 CM
Европа Големина : 38-42
Боја : Овошје Зелена. Fuchsia. Небото Сино. Црвена. Злато.
1.Обработка на време : само 1-3 работни дена.
2. Бесплатен Превозот : DHL. ТНТ. UPS-от
3.Се врати Стоката : ако не се задоволи со стоката (Модели. Големина. Бои) можеме да го размена на стоки или рефундирање на пари. Купувачот мора да ги плати се врати назад испорака такса. Јас f cleanrace клиент бара од Увозни давачки и даноци за плаќање .Оние кои се купувачите responsility. Beause дека е за купувачот земјата треба. ние не сме одговорни за тоа. Ако цел одлагање, или други причини кои се одговорни за превозот услуга.
4.Ве молиме контактирајте со нас ако сакате трговија на големо цена. Ние би сакале да испратите quatation до вас по е-пошта.
5.Сите слики вистински снимањето, Како снимањето светлина ,агол и бои прикажува. физички и фотографии можеби некои разлика.големината исто така, постои 1cm грешка за прирачник measurment. ве молиме да бидат сигурни да се купи! благодарение~
Ако вашата нарачка имате било какви probelm. Ве молиме контактирајте со нас пред да повратни информации.

Чевли Големина:
7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Бренд Име:
Capputine
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Пумпа Тип:
Slingbacks
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Број На Модел На:
G46-195
Моден Елемент:
Кристално
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Повод:
Партија
Insole Материјал:
ПВЦ
Пета Тип:
Плоштад пета
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Кристал.
Кожа Стил:
Мека Кожа
Италијански/Африканска Жена Чевли:
партијата и на свадба
Чевли Опис:
Италијански/Африкански СТП кожени Чевли И Торба Сет
боја:
Овошје Зелена. Fuchsia. Небото Сино. Црвена. Злато.
Европа големина:
38-39-40-41-42-43
Високи Потпетици:
7.5 cm
Употреба:
Мода Се Облекуваат/Партија Се Облекуваат/Свадба Облечи
чевли стил:
Италијански Чевли И Торба Set/Африка Чевлите И Чантата Сет
R

Купувачите избираат и