.

.

Нов Стил Пролет, Есен Дами Висина Зголеми Оптоварување Спортски Чевли Отворено Жена Платформа Патики Удобно Дише Чевли

Нов Стил Пролет, Есен Дами Висина Зголеми Оптоварување Спортски Чевли Отворено Жена Платформа Патики Удобно Дише Чевли

DEN 1003.00
DEN 1433.28
-30 %
Од стока


"Големина На Табелата
Кога ќе нарачате ,ве молиме да обрнете внимание на следниве точки !
1.За практичноста на транспорт, пакувањето е пластична пена, пакување,, не кутија!
2. За Русија Превозот : ве Молиме дајте ни (Три збор) полно име !
Ве молиме изберете ја вашата чевли големина според оваа табела!
Затоа што луѓето во различни земји имаат различни чевли големина, па ако вашата нога е поширок или подебел ,јас препорачувам ќе е подобро да се избере поголем големина
Со цел да се избере најсоодветната големина за вас,најдобар начин е тоа што можете да ми кажете на вашата нога должина,а потоа јас да изберете големина за вас!
(можете исто така да додадете белешки за цел, да ми кажете на вашата нога должина и нога широк!)
здраво мојот драг пријател, го поздравуваме вашиот покровителство, ве молиме според мојата големина на табелата, изберете за да одговараат на вашите големина, ве молиме проверете, ви благодариме
Прирачник за мерење, about2-3мм грешка, ве молиме да се разбере.(Нога должина мерење додадете Помеѓу 0,5-1cm)
210 MM=ЕВРА големина 32=НАС големина од 3,5
215 MM=ЕВРА големина 33=НАС големина 4
220 MM=ЕВРА големина 34=НАС големина 4.

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Моден Елемент:
Платформа
Повод:
Повик
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Mesh
Број На Модел На:
Жена Платформа Патики
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
pinyue
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Сезоната:
Лето
Пумпа Тип:
Гладијатор
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Пета Тип:
зголемена внатрешна
Чевли:
жените чевли
Големина:
34--39
чевли жени:
секојдневен чевли на жените
Чевли Тип:
жените спортски чевли
R

Купувачите избираат и