.

.

TASSLYNN 2018 Кајсија Плоштадот Med Пета Жените Пумпи Чипка Секојдневен Чевли Посочи Пети Кравја Кожа /СТП Мода Чевли Жените Големина 34-43

TASSLYNN 2018 Кајсија Плоштадот Med Пета Жените Пумпи Чипка Секојдневен Чевли Посочи Пети Кравја Кожа /СТП Мода Чевли Жените Големина 34-43

DEN 2049.00
DEN 4017.12
-49 %
Од стока


..
Ако добијам чевли,нема квалитет проблем ,но не ми се допаѓа тоа?
Ве молиме Контактирајте со нас прво.ние ќе ви даде бесплатен замена на стоки или враќање на парите,но треба да се плати за враќање превозот надомест.Ве молиме проверете го тоа внимателно.ние само добие нови чевли без оштетени ако сакате да го вратите.
Ако добијам чевли,но чевли се оштетени или боја разликата?
Ве молиме Контактирајте со нас прво и да се обезбеди оштетени чевли слики за нас.ние ќе се надомести на штета.како usrequring се врати,но треба да се плати за враќање превозот надомест. Ако јас Не ќе имаат вистинска слика? Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака . За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на 17 Песна веб-сајт со користење на вашиот следење на број .

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
tasslynn
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
jkl-4314
Стил:
Класици
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пета Висина:
4 см
R

Купувачите избираат и