.

.

Lasyarrow Патент Кожа Жените Чевли Плитки Устата Секси Ѕиркаат Пети Тенка Висока Пета Партија Свадба Чевли Stilleto Пумпи Mujer RM282

Lasyarrow Патент Кожа Жените Чевли Плитки Устата Секси Ѕиркаат Пети Тенка Висока Пета Партија Свадба Чевли Stilleto Пумпи Mujer RM282

DEN 1233.00
DEN 2325.60
-47 %
Од стока


Lasyarrow Патент Кожа Жените Чевли Плитки Устата Секси Ѕиркаат Пети Тенка Висока Пета Партија Свадба Чевли Stilleto Пумпи Mujer RM282

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Моден Елемент:
Платформа
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
TPR
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Повод:
Свадба
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Број На Модел На:
RM282
Пети Форма:
Плоштад Пети
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Класици
Бренд Име:
Lasyarrow
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Пол:
жена
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
10cm
Платформа:
1cm
боја:
црна.сина.црвена
Големина:
34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Стил:
Vogue Домот Класичен Благородна
R

Купувачите избираат и