.

.

chaussure femme дами високи потпетици жените пумпи свадба чевли жена sapato feminino zapatos mujer5196-1

chaussure femme дами високи потпетици жените пумпи свадба чевли жена sapato feminino zapatos mujer5196-1

DEN 696.00
DEN 1392.00
-50 %
Од стока


chaussure femme дами високи потпетици жените пумпи свадба чевли жена sapato feminino zapatos mujer G00036
Испорака
1·Пратката Кина Пост/МСМ/DHL/ФЕДЕКС.
2·ве Молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблемот со превозот на
3·Ние ќе брод од вашиот производ во 1-7 дена(според количината)откако ќе заврши исплатата.
Плаќање
1·Ние го прифаќаме Голема,Master card,T/T,Westerm Унија,Moneybookers и Дебитна картичка како плаќање начин.
2·Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
3·Ако не можете да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас .Ние ќе ви помогнат да проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.
Повратни информации
1·Ако имате проблем со пакет и за време на испорака,ве молиме контактирајте со нас.
2·Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на вашиот пакет.
3·ви Благодарам каша за шопинг во нашата и да даде толку каша поддршка на нас.вашите 5 започнува Повратни информации е многу важна за нас.
Контактирајте Со Нас
1·Вашето пребарување се добредојдени тука.
2·Нашите работното време е 24 ЧАСА секој ден.

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
G00036
Пумпа Тип:
Марија Janes
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Стил:
зрели
Горниот Материјал:
Сатенски
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Плитки
Повод:
Партија
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
HAJINK
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
R

Купувачите избираат и