.

.

2018 Пролет нови платно жените чевли секојдневен чевли на бели ниски помош рамни чевли

2018 Пролет нови платно жените чевли секојдневен чевли на бели ниски помош рамни чевли

DEN 672.00
DEN 959.52
-30 %
Од стока


Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
KMUYSL
Моден Елемент:
Плитки
Број На Модел На:
5865
Затворање Тип:
Чипка-Up
Повод:
Повик
Обвивка Материјал:
Платно
Станови Тип:
Основни
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Платно
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
R

Купувачите избираат и