.

.

Чевли Жена мокасини станови метал декорација количка за чевли оксфорд слајдови удобно сандали Плус Големина црна, Темно кафена и зелена

Чевли Жена мокасини станови метал декорација количка за чевли оксфорд слајдови удобно сандали Плус Големина црна, Темно кафена и зелена

DEN 1288.00
DEN 2112.00
-39 %
Од стока


Чевли Големина:
4, 5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
KEKURILY
Станови Тип:
Мокасини
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Пети Форма:
Плоштад Пети
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
WPD1739
Обвивка Материјал:
PU
Моден Елемент:
Метал Декорација
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
R

Купувачите избираат и