.

.

DONGNANFENG Жените Мајка Стари Чевли Станови Крава Вистинска Кожа Нови Pigskin Гума Велур се Лизга На Bowknot Секојдневен Големина 34-43 HC-1107

DONGNANFENG Жените Мајка Стари Чевли Станови Крава Вистинска Кожа Нови Pigskin Гума Велур се Лизга На Bowknot Секојдневен Големина 34-43 HC-1107

DEN 857.00
DEN 1713.12
-50 %
Од стока


14934 DONGNANFENG
За Испорака : 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
pigskin
Број На Модел На:
РК-1107
Обвивка Материјал:
Крава Велур
Бренд Име:
dongnanfeng
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Станови Тип:
Основни
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
крава вистинска кожа
единствена материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
pigskin
Големина:
34-43
боја:
6 Видови
R

Купувачите избираат и