.

.

2017 Нов бренд на модниот Ретро кварц види жени мажи е Секојдневен часовник Машки Ремен Неколку види Бонбони Бои relogio feminino NBSB020

2017 Нов бренд на модниот Ретро кварц види жени мажи е Секојдневен часовник Машки Ремен Неколку види Бонбони Бои relogio feminino NBSB020

DEN 748.00
DEN 787.20
-5 %
Од стока


Dial Прозорец Материјал Тип : Стакло
Dial Материјал Тип : Алуминиумски
Бендот Материјал Тип : Алуминиумски
Движење : Кварц
Бендот Ширина : 17mm
Бендот Должина : 20cm
Dial Дијаметар : 35mm
Бои : 6

боја:
Кафеава, Црвена, Сина, Зелена, Црна, Портокалова
Бренд Име:
NBSAMENG
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Број На Модел На:
NBSB020
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
26cm
Случај Дебелина:
10мм
Dial Дијаметар:
35mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Круг
R

Купувачите избираат и