.

.

Карневалот Жените Часовници Луксузен Бренд дами Автоматски Механички Види Жените Sapphire Водоотпорен relogio feminino C-8830-4

Карневалот Жените Часовници Луксузен Бренд дами Автоматски Механички Види Жените Sapphire Водоотпорен relogio feminino C-8830-4

DEN 2827.00
DEN 5542.56
-49 %
Од стока


Pacel вклучуваат : Види + Карневал кутија + Бесплатна објект Функција : Тоа е во РЕД за Пливање/100 Водоотпорен Висока цена сооднос : Јапонија Механичко Движење / Sapphire Прозорец 12-Месечна Гаранција

Dial Дијаметар:
26mm
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум,Шок Отпорни,Плива
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
C-8830-4
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бренд Име:
Карневал
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Бендот Должина:
18cm
Кутии & Случаи Материјал:
кожа
Бендот Ширина:
14mm
Стил:
Луксуз
Отпорност На Вода Длабочина:
10Bar
Случај Дебелина:
11mm
Случај Обликот:
Круг
R

Купувачите избираат и