.

.

DHL Слободни 100pcs/многу 2018 Мода Жените Женева Часовници Нерѓосувачки Челик Аналогни Кожа Кварц Зглоб Види Моден Бренд Види

DHL Слободни 100pcs/многу 2018 Мода Жените Женева Часовници Нерѓосувачки Челик Аналогни Кожа Кварц Зглоб Види Моден Бренд Види

DEN 8160.00
Од стока


· 100% Сосема Нов, Никогаш не се користи. Висок квалитет.
· Нови пристигнување моден дизајн часовници
· Види Случај Дијаметар : Околу 3.8 cm
· Појас Diaeter : Appro 22.0 cm X 2.0 cm
· Види Појас : Кожен појас
· Отпорен на вода : Да, отпорен на вода. но, не ви препорачуваме да пливаат.
· Бои : исто како фотографии( ве Молиме наведете вашите бои и модели, кога ќе се направи исплата,
инаку, ние ќе се измеша сите в olors за вас. ви благодариме). вашето лого може да биде
произведени.
· Совршен подарок за пријателите и децата.

боја:
мешани
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
Женева
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
23cm
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Дебелина:
8мм
Бренд Име:
PAPHITAK
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Рачни часовници
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
pin тока
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
R

Купувачите избираат и