.

.

Бакар Electrode Цевки 400mm Долго Muti-Дупка Бакар Дупка Цевка Мал Дијаметар на Цевка Electrode Материјал CNC Електро Машински Процес

Бакар Electrode Цевки 400mm Долго Muti-Дупка Бакар Дупка Цевка Мал Дијаметар на Цевка Electrode Материјал CNC Електро Машински Процес

DEN 1680.00
Од стока


Изолација Материјал:
PE
is_customized:
Yes
Тип:
Гол
Број На Модел На:
Дупка-Це
Диригент Материјал:
Бакар
Тип На Проводник:
Цврста
Примена:
electrode цевка
R

Купувачите избираат и