.

.

Velbon ЕКС 638 Делови Алуминиум Патување Компактен Tripod нога

Velbon ЕКС 638 Делови Алуминиум Патување Компактен Tripod нога

DEN 7152.00
Од стока


Тип:
Професионални Tripod
Употреба:
Специјална Камера,Акција Камери,Видео Камера,Точка И Пука Камери,Паметни Телефони,Mirrorless Систем Камера,DSLRs,360° Видео Камерата
Тежина (g):
1700
Бренд Име:
Velbon
Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Укината Должина (mm):
620
Број На Модел На:
ЕКС 638
Макс Extened Должина (mm):
1660
R

Купувачите избираат и