.

.

ЖЕШКА! СССР Знаме 90*135cm руската Победа Банер Знаме Полиестер СССР Советскиот Знамето На Победата Во Берлин За Виктор Дома Декор

ЖЕШКА! СССР Знаме 90*135cm руската Победа Банер Знаме Полиестер СССР Советскиот Знамето На Победата Во Берлин За Виктор Дома Декор

DEN 163.00
DEN 191.52
-15 %
Од стока


Црвена Револуција Сојузот на Советските Социјалистички Републики СССР Знаме Советскиот Сојуз Русија Националните Затворен Outerdoor 90*135cm
Карактеристики :
Изработени од висококвалитетен полиестер, стабилност и издржлив
Со јарболот обвивка на левата страна, другите три страни sewed од машина
Големи партии, фестивали, историски настани, воените прилики итн
Материјал : Полиестер ткаенини
Боја : Жолта
Пакетот вклучува :
Answer : ___________________________ Note :
1.Боја може да се разликуваат различни меѓу CRT и LCD екрани.
2.Искрено, најдобро корисниците на услугата и добар квалитет.
3.Добра и конкурентна цена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Стил:
Летање
Број На Модел На:
советскиот сојуз знаме
Употреба:
Национално Знаме
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
AIHOME
Тип:
Печатени
Ткаенини:
Полиестер
Јарболот Материјал:
Никој
Бесплатен превозот :
Yes
Пад на превозот:
Поддршка
Функција:
Виси Знамиња Канцеларија/Активност/Парада
Тип:
Дома Декорација Банер
Употреба:
Фестивал На Светското Првенство
Погоден за:
Дома Декорација на знамето, знамето поддршка
Карактеристики:
Виси дома или во канцеларија како декорација или навива за вашиот тим
Тежина:
80g
R

Купувачите избираат и